Çadır Kiralama

Korona pandemisi olayları çerçevesinde etkinlik katılımcılarının memnuniyetleri ve güvenliği için depo ürün ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta personelimiz bu şekilde eğitilmektedir. Çadır Kiralama ve diğer hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla ödeme ve çeşit kolaylıklarıyla basit kirala360 altyapısı ve sezon kampanyaları ile birlikte çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kiralık Çadır Kiralama


Ürün araştırma personelimiz ve ürün kategorilerini hazırlayan sorumlular seneden seneye sizler için istediği ürünleri bulmak için araştırma yapmakta ve en çok beğeneceğiniz stokları stoklarımıza kazandırmaktadır hizmetimiz ile ilglili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık çadır hizmetimiz periyodik olarak test edilmektedir Ayrıca hizmetimiz her sene bakımdan geçmekte eskiyen ürünler stoklarımızdan silinir Sorumluluğumuzdan dolayı en kaliteli ürünler organizasyonlarda boy göstermektedir.

 

 

Çadır kiralama Fiyatları


Çadır kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Kiralık Çadır ürünümüzde kurulum ve danışmanlık için hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. Türkiye’nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık Çadır ürünümüzün fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

https://www.kirala360.com/cadir-kiralama/